NASZ CITROEN HY
NASZ CITROEN HY

Koniec wakacji przychodzi zawsze wcześniej niż się spodziewamy, pomimo urlopu udało się wykonać wiele prac przy naszym HY-greku. Kamieniem milowym, niejako kończącym ważny etap remontu, był demontaż: silnika, skrzyni biegów, półosi oraz ramy. Po wielodniowych przygotowaniach wyciągnięcie silnika poszło dość gładko, również wyciągnięcie skrzyni biegów i półosi nie zajęło zbyt dużo czasu, natomiast demontaż ramy ze względu na gabaryty i wagę był bardziej skomplikowany, ale przy pomocy kilku pomocnych rąk udało się to bezpiecznie wykonać. Kolejnym zaskoczeniem była warstwa, brudu smarów i oleju jak pokrywa elementy ramy i przedniego zawieszenia, na szczęście wszystko odchodzi bez problemu, ukazując wygląd podzespołów i poszczególnych części.

Następnie zaczęliśmy demontować wszystkie pozostałe już elementy będące jeszcze na ramie. Kolejnym krokiem będzie demontaż przedniego zawieszenia.

Ponadto w przysłowiowym międzyczasie wycinałem wszystkie gąbki do siedzeń, które będą tworzyły wypełnienie siedzisk oraz powyginałem część rurek na stelaże do brakujących foteli.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© companyname

Ta strona została utworzona za pomocą 1&1 MyWebsite .